Sık Sorulan Sorular

Kaydolmak hızlı ve kolaydır. Kısa kayıt formunda bulunan kullanıcı adı, e-posta, ad soyad ve şifrenizle doldurup hemen harika yiyecekler almaya başlayın.

  1. Öncelikle, kayıt olun veya giriş yapın.
  2. İstediğiniz ürünleri arayın veya kategori ve listelere göz atın.
  3. Ne istediğinizi bulduğunuzda, ürünleri alışveriş sepetinize koyun ve almak istediğiniz miktarı belirleyin.
  4. Tüm ihtiyaçlarınızı tamamlayana kadar alışverişe devam edin.
  5. İhtiyacınız olan her şeyi sepetinize ekledikten sonra her satıcının ürünlerini ayrı ayrı satın alabilirsiniz.
  6. Kredi kartıyla güvenli ödeme yapın. Daha sonra size sipariş detaylarını gösteren bir e-posta gönderilir.
  7. Kapıda ödeme veya havale & eft ile ürün satın alabilirsiniz, detaylar için WhatsApp (+90 506 175 39 52) üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Evet telefondan da sipariş verebilirsiniz. +90 506 175 39 52 numarasından bize ulaşabilir veya whatsapp’tan isteklerinizi iletebilirsiniz.

Maalesef, şu anda e-postayla sipariş verme özelliğimiz yok. Siparişinizi web sitemiz üzerinden oluşturmak konusunda yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin. Süreç boyunca sizi yönlendirmekten memnuniyet duyarız.

Eğer bir hesabınız varsa, her şeyi sepetinize kaydederiz. Böylece bir daha ki sefere geri döndüğünüzde, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Siparişinizi kontrol etmek kolaydır! Profil menüsündeki (ekranın sağ üst köşesindeki) “Siparişler” sayfasına gidip sipariş geçmişinize bakabilirsiniz!

Siparişinizle ilgili özel sorularınız varsa, Müşteri Destek ekibimiz sizin için burada!

Bazen sepetinizdeki ürünlerin özelikleri veya stok durumları değiştirilebilir. Bu durumda yapılan değişikliklerden etkilenmemeniz için bu ürünler sepetinizden kaldırılmaktadır. Eğer ürünler hala satışta ise tekrardan sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz.
Hızlı erişim için Marketim Evimde 42’ten düzenli olarak satın aldığınız ürünleri kaydetmek için harika bir yoldur. Bir ürün ararken veya kategorilerde gezinirken favorileriniz ve geçmiş satın alımlarınız her zaman önce görüntülenir. Ürünlerin üzerindeki kalp simgesini tıklayarak herhangi bir ürünü favorilerim sayfanıza ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz.